Δευτέρα, 7 Αυγούστου 2017

11ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων

1ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων Προκήρυξη Προσωρινή
Προκήρυξη
Η Οργανωτική Επιτροπή Αγώνα Ναμάτων (ΟΕΑΝ) θα ήθελε να ενημερώσει τις αθλήτριες      και τους αθλητές των ορεινών αθλημάτων ότι ο 11ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων έχει οριστεί για την Κυριακή, 12 Αυγούστου 2018.  
Περισσότερες λεπτομέρειες την άνοιξη του 2018.

 
Για την ΟΕΑΝ
Ο Πρόεδρος της ΟΕΑΝ
Γεώργιος Χαλδούπης
   [τηλ. 6976990917]

Κυριακή, 6 Αυγούστου 2017

Αποτελέσματα 10ου Επετειακού Ορεινού Αγώνα Ναμάτων



Κατάταξη Γυναικών

     1  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ         ΜΑΡΙΑ                            5    01:12:15        02:28:00                     1994  Kasimis Training
     2  ΚΑΡΠΟΥΖΑ           ΒΙΚΥ                              6    01:14:47        02:36:55                     1964  Inov-8- Smartrun
     3  ΓΚΟΛΗ                 ΑΛΙΚΗ                           44    01:18:55        02:43:20                     1991  SATYROI
     4  ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ         ΒΗΘΛΕΕΜ                    116    01:36:08        03:17:30                     1969  KASIMHS TRAINING
     5  ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ        ΧΡΙΣΤΙΝΑ                       43    01:45:15        03:31:24        1972  Baliotis Nature   TrailGrammos
                                                                                                                                    
     6  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ       ΝΑΤΑΛΙΑ                       29    01:53:12        04:06:45                     1984
     7  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ         ΦΛΩΡΑ                         16    01:56:52        04:15:20                     1975  ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
                                                                   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝΤΕΣ
     1  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ         ΓΛΥΚΕΡΙΑ                     121                       04:30:00                     1978  ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

Κατάταξη Ανδρών 


       1 ΣΕΛΕΤΗΣ                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 106    00:49:35        01:45:35                    1987   KASIMOS TRAINING
     2  ΠΛΑΚΕΤΑΣ            ΚΟΣΜΑΣ                         1    00:52:20        01:53:54                    1988   Kasimis training inov8
     3  ΓΚΑΤΣΑΣ              ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             60    00:59:08        02:02:39                    1978   SIATISTA MOUNTAIN
                                                                                                                                       RUNNERS
     4  ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  72    01:01:30        02:06:18                    1974   ΣΔΟΕ
     5  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ       ΑΜΒΡΟΣΙΟΣ                 105    01:00:50        02:11:07                    1968
     6  ΤΖΙΛΙΝΗΣ              ΓΙΩΡΓΟΣ                      118    01:00:00        02:11:15                    2000   ΑΣ ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΟΙ
                                                                                                                                       ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
     7  ΓΚΑΤΣΙΟΣ             ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      63    01:06:25        02:11:22                    1986   KASIMIS TRAINING
     8  ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                   22    01:05:35        02:13:14                    1967   Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
     9  ΑΔΑΜΙΔΗΣ            ΤΑΣΟΣ                           3    01:03:58        02:13:32                    1976   ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
    10  ΙΩΑΝΝΟΥ              ΙΩΑΝΝΗΣ                       69    01:01:50        02:14:48                    1986   ΠΕΣΤΑΝΗ
    11  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ                           ΜΙΧΑΗΛ    110              01:06:05                02:18:10   1963    ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ
    12  ΒΟΤΣΗΣ               ΣΙΔΕΡΗΣ                       51    01:07:58        02:20:12                    1977   Σδυκ
    13  ΚΑΤΩΤΟΙΚΙΔΗΣ      ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                124    01:07:05        02:21:12                    1988
    14  ΜΙΜΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΗΣ                    93    01:08:35        02:22:33                    1984
    15  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                       38    01:02:30        02:24:27                    1984   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    16  ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ         ΝΑΟΥΜ                         65    01:07:53        02:24:30                    1998
    17  ΓΩΓΟΣ                 ΣΠΥΡΙΔΩΝ                    109    01:13:20        02:24:45                    1973
    18  ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ    78                01:08:30                02:27:27   1973    ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ
                                                                                                                                       ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
    19  ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ                    42    01:12:25        02:28:00                    1974   Flying geese running team
                                                                                                                                       Bee -Fit Grammos MA
    20  ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ      ΧΡΗΣΤΟΣ                    107    01:10:05        02:31:45                    1975   GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ
                                                                                                                                       ΣΟΥΛΙΟΥ
    21  ΓΙΑΝΝΟΥ    ΧΑΡΙΛΑΟΣ                     33    01:11:25        02:33:34                    1976   ΣΔΟΕ-Α.Σ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ
    22  ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ      ΗΡΑΚΛΗΣ                      52    01:09:45        02:34:10                    1980   ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ
                                                                                                                                       ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
    23  ΚΩΤΣΙΔΗΣ             ΓΡΗΓΟΡΗΣ                    92    01:14:20        02:34:18                    1971   ΣΔΟΕ
    24  ΔΗΜΖΑΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   73    01:18:38        02:36:20                    1977
    25  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ           ΒΑΓΓΕΛΗΣ                     46    01:07:15        02:36:40                    1991   Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    26  ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ          ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ                  45    01:15:45        02:37:03                    1988   Δρομείς Υγειας Γρεβενών
    27  ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ     ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ                    20    01:13:55        02:37:35                    1993
    28  ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ              23    01:17:55        02:38:28                    1963   ΒΛΑΣΤΗ ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    29  ΠΑΝΑΤΣΑΣ            ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             18    01:12:30        02:39:18                    1957   ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    30  ΤΟΜΤΣΙΔΗΣ          ΓΕΩΡΓΙΟΣ                      41    01:13:58        02:40:27                    1982   GRAMMOS.MA
    31  ΤΣΕΛΙΔΗΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ                       95    01:20:05        02:42:24                    1978   ΑΟΦ
    32  ΛΙΑΜΟΣ                ΓΙΑΝΝΗΣ                       31    01:20:30        02:42:50                    1961   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    33  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ          ΠΕΤΡΟΣ                         2    01:15:40        02:44:17                    1985   ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
    34  ΚΑΤΩΤΟΙΚΙΔΗΣ      ΔΗΜΗΤΡΗΣ                  129    01:16:30        02:47:33                         0
    35  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ                         122    01:18:05        02:49:56                    1967
    36  ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ        ΕΠΙΚΟΥΡΟΣ                   75    01:21:00        02:50:09                    1963   ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ&ΩΡΑΙΟΣ
    37  ΚΡΙΤΣΑΝΗΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                 11    01:17:05        02:51:59                    1964   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    38  ΜΑΒΗΣ                 ΧΡΗΣΤΟΣ                      98    01:17:15        02:51:59                    1963   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    39  ΤΕΛΛΙΔΗΣ             ΓΙΩΡΓΟΣ                       59    01:23:02        02:53:52                    1967   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    40  ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ        ΣΩΤΗΡΙΟΣ                     61    01:22:05        02:54:26                    1965   ΣΔΟΕ
    41  ΔΟΥΝΑΣ               ΑΝΤΩΝΗΣ                      67    01:18:20        02:54:26                    1975   Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    42  ΖΑΝΙΔΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ                      39    01:23:00        02:55:14                    1972   ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ
    43  ΤΕΜΕΛΚΟΣ           ΜΙΧΑΗΛ                         36    01:19:15        02:55:37                    1984   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
                                                                                                                                       ΚΑΣΤΟΡΙΑ
    44  ΜΠΑΜΠΙΚΗΣ          ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ               125    01:25:50        02:56:08                    1984
    45  ΠΟΥΛΑΣΙΚΙΔΗΣ      ΑΝΕΣΤΗΣ                      26    01:25:35        02:58:06                    1976
    46  ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ         ΤΕΜΟΝΑΕΚ -                  53    01:29:54        02:59:33                    1967   Σ.Δ.Ο.Ε. - ΑΕΚ
                                  ΓΕΩΡΓΙΟΣ
    47  ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                        24    01:27:20   03:00:00                        1964   ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ  ΣΥΛΛΟΓΟΣ
    48  ΜΠΙΓΓΑΣ               ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ               108    01:25:48        03:00:22                    1964   ΣΔΟΕ
    49  ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ          ΔΗΜΗΤΡΗΣ                    94    01:29:26        03:00:47                    1978
    50  ΓΑΡΓΑΝΗΣ            ΠΑΣΧΑΛΗΣ                    66    01:28:00        03:03:10                    1981   ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ
    51  ΑΛΕΞΙΟΥ              ΣΩΤΗΡΙΟΣ                     74    01:26:48        03:03:40                    1958
    52  ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                   35    01:30:18        03:05:07                    1961   ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ
    53  ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ                       27    01:22:20        03:06:00                    1967   ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    54  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ     ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   132    01:21:35        03:06:00                    1983   GRAMMOS MA
    55  ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ        ΣΤΑΘΗΣ                        54    01:29:15        03:06:22                    1962
    56  ΓΚΑΤΣΟΣ              ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     13    01:25:38        03:07:05                    1980
    57  ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            102    01:23:40        03:07:27                         0   ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ
    58  ΚΟΥΚΟΥΦΙΚΑΣ      ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                113    01:27:05        03:09:08                    1989
    59  ΜΠΕΛΛΑΣ             ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             14    01:27:35        03:09:40                    1963   ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ
                                                                                                                                       ΥΓΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ (
    60  ΣΚΟΡΔΑΣ             ΠΑΣΧΑΛΗΣ                    28    01:33:15        03:09:57                    1972
    61  ΛΙΑΚΟΣ                ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             77    01:31:10        03:12:38                    1998
    62  ΔΗΜΑΔΗΣ             ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    48    01:31:21        03:12:58                    1958   ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ
    63  ΖΗΚΟΣ                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                   112    01:32:17        03:12:58                    1974   ΣΔΟΕ
    64  ΖΙΩΓΟΣ                ΕΥΘΥΜΙΟΣ                    34    01:26:55        03:12:58                    1971   ΜΙΚΡΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
    65  ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ          ΧΡΗΣΤΟΣ                      40    01:34:40        03:16:00                    1982   Grammos MA
    66  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ       ΙΩΑΝΝΗΣ                       30    01:37:16        03:16:54                    1958   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
                                                                                                                                       ΔΡΟΜΕΑΣ ΒΛΑΣΤΗΣ
    67  ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ                       10    01:26:15        03:17:00                    1946   Ο.Μ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
    68  ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                     117    01:36:15        03:17:43
    69  ΚΙΛΗΣ                  ΚΥΡΙΑΚΟΣ                    114    01:33:21        03:21:35                    1957
    70  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ        ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                  91                       03:24:30                    1938   ΝΑΜΑΤΑ
    71  ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ         ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ                70                       03:25:14                    1937
    72  ΡΕΜΜΑΣ               ΝΙΚΟΛΑΟΣ                     15    01:30:32        03:25:42                    1966   ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    73  ΘΕΟΔΩΡΟΥ          ΣΠΥΡΙΔΩΝ                    128    01:43:48        03:26:50                         0
    74  ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ           ΒΑΣΙΛΗΣ                       58    01:38:33        03:26:54                    1972   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    75  ΦΙΛΙΠΠΟΥ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  99    01:40:23        03:29:05                    1962   ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ
    76  ΔΗΜΟΥΛΚΑΣ         ΜΙΧΑΗΛ                       104    01:30:04        03:30:17                    1972
    77  ΔΟΚΑΛΗΣ             ΙΩΑΝΝΗΣ                     100    01:39:20        03:31:10                    1970   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    78  ΠΑΡΤΣΑΝΗΣ          ΘΩΜΑΣ                          8    01:46:00        03:31:26                    1981   KASIMIS TRAINING
    79  ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ         ΠΕΤΡΟΣ                        71    01:42:57        03:36:34                    1969   ΒΛΑΣΤΗ
    80  ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ                    120    01:32:41        03:37:10                    1948   ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    81  ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ        ΣΤΕΡΓΙΟΣ                      21    01:38:17        03:37:20                    1970   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    82  ΔΡΟΣΟΣ               ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                   97    01:47:45        03:39:25           1963   ΑΓ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
    83  ΠΡΑΠΑΣ               ΦΩΤΙΟΣ                       123    01:39:42        03:40:17                    1966   ΣΔΟΕ
    84  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ             25    01:46:33        03:44:09                    1970   Ε.Ο.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ
    85  ΠΑΠΑΙΩΑΝΟΥ        ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                  19    01:40:07        04:00:15                    1965   ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
    86  ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   ΑΝΤΩΝΙΟΣ                     83    02:03:08        04:02:05                    1977   ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
    87  ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ                    111    01:56:50        04:11:15                    1960
    88  ΛΑΓΟΜΑΤΗΣ         ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ          115    02:02:06        04:26:39                    1975
                                                                   ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝΤΕΣ
     1  ΚΑΣΙΚΤΣΗΣ           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ            103                                                      1966   ΣΔΟΕ
     2  ΜΙΜΤΣΗΣ              ΣΤΕΦΑΝΟΣ                    49                                                      1960   ΣΔΟΕ-ΚΑΤΣΙΚΙΑ
     3  ΤΡΙΧΙΔΗΣ              ΧΡΗΣΤΟΣ                      90    02:11:40                                        1972   ΟΜΓ
     4  ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ      ΧΑΡΗΣ                        119    00:55:45                                               ODLO LA SPORTIVA
     5  ΣΑΚΑΡΙΔΗΣ           ΣΕΡΑΦΕΙΜ                     62    02:25:25                                        1968   ΣΔΟΕ