Δευτέρα, 19 Ιουνίου 2017

Δελτίο Τύπου 10ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων (επετειακός)

Δελτίο Τύπου
10ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων (επετειακός)
Δρασκελισμός Άσκιου-Σινιάτσικου Όρους, 19,050 χλμ

Ο Δήμος Βοΐου-Δημοτική Ενότητα Ασκίου-Τοπική Κοινότητα Ναμάτων και η Φιλοπροοδευτική Ένωση Ναμάτων "Ο Άγιος Νικόλαος", διοργανώνουν το 10ο Ορεινό Αγώνα Ναμάτων στο Άσκιο (Σινιάτσικο), μήκους 19,050 χλμ, στα Νάματα Κοζάνης, στις 6 Αυγούστου 2017 και ώρα εκκίνησης 09.30 π.μ.

Δικαίωμα συμμετοχής:

Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλοι οι ελεύθερα αθλούμενοι, οι αθλητές συλλόγων κλπ από ηλικίας 18 ετών και άνω.
(Για κάτω από 18 ετών πρέπει να γίνει η εγγραφή συνοδεία γονέα και με υπεύθυνη δήλωση αυτού).
Σε κάθε αθλητή ή αθλήτρια που θα τερματίσει θα δοθεί αναμνηστικό δίπλωμα και μετάλλιο συμμετοχής. Στους τρεις πρώτους άνδρες και στις τρεις πρώτες γυναίκες του αγώνα θα δοθούν και αντίστοιχα κύπελλα. Επίσης κύπελλο θα δοθεί για τη γρηγορότερη ανάβαση στην κορυφή.

Αίτηση συμμετοχής:

Η αίτηση συμμετοχής υποβάλλεται από 1η Ιουλίου 2017 έως 31 Ιουλίου 2017,  ηλεκτρονικά στη διεύθυνση: http://namataagonas.blogspot.com/
(πληροφορίες σε Κωνσταντίνο Πατσίκα τηλ. 6947441535)

Αντίτιμο συμμετοχής:

Το αντίτιμο συμμετοχής ορίζεται σε 10,00 ευρώ (και για μεμονωμένους αθλητές και για αθλητές συλλόγων, και δεν περιλαμβάνει γεύμα για τους αθλητές). Για την οριστικοποίηση της εγγραφής ο συμμετέχων αθλητής οφείλει να καταθέσει (εντός της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων συμμετοχής) το αντίτιμο συμμετοχής του (10 ευρώ) στον τραπεζικό λογαριασμό: 0026-0717-17-0101517278 EUROBANK (ονοματεπώνυμο δικαιούχου λογαριασμού: Καραγιώργος  Μάριος Δ.) σημειώνοντας το ονοματεπώνυμό του και τη φράση: «Για συμμετοχή στον 10ο Ορεινό Αγώνα Ναμάτων».  
Μόνο μετά την ηλεκτρονική υποβολή της αίτησης και την επιβεβαίωση της κατάθεσης, θα οριστικοποιείται η εγγραφή και θα εμφανίζεται το ονοματεπώνυμο του αθλητή στη λίστα των συμμετεχόντων.
Κατά την προσέλευσή του στον αγώνα (τουλάχιστον μισή ώρα πριν την εκκίνηση), ο αθλητής υπογράφει την αποσταλείσα ηλεκτρονικά αίτηση συμμετοχής του, τη δήλωση υγείας του (κάθε συμμετέχων πρέπει να έχει εξεταστεί πρόσφατα από γιατρούς , να χαίρει άκρας υγείας και να είναι σε κατάσταση να ανταπεξέλθει στις απαιτήσεις του συγκεκριμένου αγώνα - τη δήλωση συμμετοχής θα συνοδεύει υπεύθυνη δήλωση που θα πιστοποιούνται τα παραπάνω) και παραλαμβάνει τον αριθμό αγωνιζομένου και τα δώρα των χορηγών.
Αυτόματα -χωρίς υποχρέωση αντιτίμου- εγγράφονται οι τρεις πρώτοι αθλητές και οι τρεις πρώτες αθλήτριες του περσινού αγώνα.

Για περαιτέρω πληροφορίες επικοινωνήστε με τον Πρόεδρο της Οργανωτικής Επιτροπής (κ. Γεώργιο Χαλδούπη 6976990917) και την Πρόεδρο της Φιλοπροοδευτικής Ένωσης Ναμάτων "Ο Άγιος Νικόλαος" (κα Κατερίνα Κάτσιου τηλ.6932323353).

Χορηγός του αγώνα Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας - Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης, Δήμος Βοΐου.

Δευτέρα, 8 Αυγούστου 2016

10ος Επετειακός Ορεινός Αγώνας Ναμάτων – Προκήρυξη Προσωρινή Προκήρυξη



Η Οργανωτική Επιτροπή Αγώνα Ναμάτων (ΟΕΑΝ) θα ήθελε να ενημερώσει τις αθλήτριες και τους αθλητές των ορεινών αθλημάτων ότι ο 10ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων έχει οριστεί για τηνΚυριακή, 6 Αυγούστου 2017.Περισσότερες λεπτομέρειες την άνοιξη του 2017.

Καλή αντάμωση.

Για την ΟΕΑΝ
Ο Πρόεδρος 
Γεώργιος Χαλδούπης
τηλ. 6976990917

9ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων Δελτίου Τύπου Λήξης

Η Οργανωτική Επιτροπή Αγώνα Ναμάτων (ΟΕΑΝ) θα ήθελε να συγχαρεί όλους τους αθλητές και αθλήτριες που συμμετείχαν στον 9ο Ορεινό Αγώνα Ναμάτων (Νάματα, 7 Αυγούστου 2016) και μοιράστηκαν μαζί μας την εμπειρία του σκληροτράχηλου-πανέμορφου Άσκιου. Μεγάλη τιμή για τη διοργάνωση αποτέλεσε η συμμετοχή αθλητριών και αθλητών από πάρα πολλά (και σε πολλές περιπτώσεις πολύ μακρινά) μέρη της Ελλάδας.
Η ΟΕΑΝ ελπίζει να ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες όλων των συμμετεχόντων, να κράτησε ψηλά το επίπεδο του αγώνα, να πρόσφερε την απόλαυση και την ομορφιά, που επιδιώκει καθένας μας από τη συμμετοχή του σε τέτοιες διοργανώσεις.
Η ΟΕΑΝ θα ήθελε να ευχαριστήσει όλους όσους βοήθησαν στο να στεφθεί με επιτυχία ο Ορεινός Αγώνας. Ιδιαίτερα θα ήθελε να ευχαριστήσει τον Δήμο Βοΐου, την Εθελοντική Διασωστική Ομάδα Πτολεμαΐδας, την Ορειβατική Λέσχη Εορδαίας, τον Χιονοδρομικό Ορειβατικό Όμιλο Πτολεμαΐδας, τους εθελοντές γιατρούς του αγώνα, τη νεολαία και τους εθελοντές από τα Νάματα, καθώς επίσης και τους φίλους των Ναμάτων, χωρίς τη βοήθεια των οποίων δε θα μπορούσε να διοργανωθεί ένας αγώνας τόσο υψηλής ποιότητας.

Τέλος ανακοινώνεται ότι ο 10ος Ορεινός Αγώνας Ναμάτων (Επετειακός) έχει ήδη οριστεί για τις 6 Αυγούστου 2017.

Κυριακή, 7 Αυγούστου 2016

Αποτελέσματα 9ου Ορεινού Αγώνα Ναμάτων

Αποτελέσματα Γυναικών



       1 ΡΕΠΣΕΝΚΟ                               ΛΟΡΑ                    01:06:20     02:20:08           ODLO/LASPORTIVA

     2  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ                           ΜΑΡΙΑ                   01:10:58     02:24:00           Kasimis Training

     3  ΚΑΡΠΟΥΖΑ                             ΒΙΚΥ                     01:11:40     02:28:47           Inov-8- Smartrun

     4  ΣΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ                        ΓΕΩΡΓΙΑ                01:24:40     02:52:49           BALIOTIS.NATURE TRAIL

     5  ΠΑΠΑΚΟΣΜΑ                           ΒΗΘΛΕΕΜ              01:27:30     02:55:00           ΚΑΣΙΜΗΣ TRAINING

     6  ΚΑΤΣΙΑΠΗ                               ΜΑΤΙΝΑ                 01:25:35     02:58:23           ΣΔΥΘ

     7  ΒΙΝΟΥ                                    ΗΡΑ                      01:32:00     03:15:29

     8  ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ                           ΦΛΩΡΑ                  01:58:55     04:13:50           ΑΝΑΞΑΡΤΗΤΗ

Αποτελέσματα Ανδρών 


       1 ΠΛΑΚΕΤΑΣ                         ΚΟΣΜΑΣ                     00:52:55      01:53:55           Kasimis training inov8

     2  ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ                      ΠΕΤΡΟΣ                     01:00:00      02:02:30           ΣΔΟΕΟΡΔΑΙΑΣ

     3  ΑΔΑΜΙΔΗΣ                         ΤΑΣΟΣ                       01:00:25      02:03:16           ΣΔΟΕ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

     4  ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ                  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                01:02:25      02:03:52           Ε Ο Σ ΚΑΒΑΛΑΣ

     5  ΓΚΑΤΣΙΟΣ                         ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   01:02:08      02:04:05           KASIMIS TRAINING

     6  ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ                      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ               01:03:40      02:05:30

     7  ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ                 ΔΗΜΗΤΡΗΣ                 01:02:48      02:06:54           OLYMPUS MARATHON RT

     8  ΚΑΡΑΚΙΤΣΙΟΣ                     ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                01:03:38      02:06:54           kasimis training

     9  ΓΚΙΖΛΗΣ                           ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                01:01:58      02:09:28           Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    10  ΜΠΑΜΠΟΥΝΑΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               01:05:19      02:10:37           BALIOTIS NATURE TRAIL

    11  ΡΟΥΣΙΑΜΑΝΗΣ         ΤΡΥΦΩΝ              01:04:56      02:15:49           ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    12  ΒΟΤΣΗΣ                           ΣΙΔΕΡΗΣ                     01:07:07      02:17:15           ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

    13  ΤΣΑΡΚΟΒΙΣΤΑΣ         ΧΡΗΣΤΟΣ                   01:04:39      02:17:27           GO RUN ΔΡΟΜΕΊΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

    14  ΖΙΑΓΚΑΣ               ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                01:10:22      02:19:27           ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

                                                                                                                     ΚΟΖΑΝΗΣ

    15  ΠΑΜΠΟΥΧΙΔΗΣ                  ΗΡΑΚΛΗΣ                   01:05:00      02:19:40           ΟΣΠΕΓ

    16  ΝΙΑΚΑΣ                             ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                01:10:30      02:19:47           Γερμανός Κατερίνης

    17  ΤΣΙΑΡΓΑΛΗΣ            ΧΡΗΣΤΟΣ    01:10:00      02:23:32           OLYMPUS MARATHON RANNING TEAM

    18  ΦΑΓΓΡΙΔΑΣ      ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:09:15      02:23:40           ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    19  ΚΩΤΣΙΔΗΣ                         ΓΡΗΓΟΡΗΣ                  01:14:28      02:28:10           ΣΔΟΕ

    20  ΜΙΜΗΣ                             ΔΗΜΗΤΡΗΣ                 01:10:15      02:28:10           Ανεξάρτητος

    21  ΠΑΡΙΖΑΣ                           ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:09:55      02:28:47           ΠΑΡΙΖΑΣ

    22  ΒΑΓΕΝΑΣ                          ΒΑΣΙΛΗΣ                     01:13:18      02:32:33           ΚΟΝΙΤΣΑ

    23  ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                       ΣΤΑΥΡΟΣ                   01:13:08      02:32:33           ΚΟΝΙΤΣΑ

    24  ΣΙΝΝΗΣ                            ΛΕΥΤΕΡΗΣ                  01:13:20      02:32:33           ΚΟΝΙΤΣΑ

    25  ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   01:16:45      02:33:39           ΣΔΟΕ

    26  ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ              ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                  01:10:02      02:34:17           ROAD RUNNERS ARNISSA

    27  ΖΙΩΓΟΣ                            ΕΥΘΥΜΙΟΣ                  01:14:35      02:36:40           ΗΜΕΡΟΔΡΟΜΩΝ

    28  ΠΑΝΑΤΣΑΣ                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:08:48      02:36:40

    29  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:15:25      02:37:45           ΒΛΑΣΤΗ

    30  ΚΩΣΤΙΚΙΔΗΣ                      ΟΡΕΣΤΗΣ                   01:15:12      02:39:08

    31  ΜΠΙΣΚΟΣ                          ΘΕΟΔΩΡΟΣ                01:15:07      02:39:37


    32  ΙΣΠΟΓΛΟΥ                        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:19:55      02:39:53           ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

    33  ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ                      ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                01:15:00      02:40:16           ΣΕΒΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ

    34  ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ                    ΦΙΛΙΠΠΟΣ                   01:19:40      02:41:15

    35  ΤΕΜΕΛΚΟΣ                ΜΙΧΑΗΛ                      01:18:23      02:42:13           Ανεξάρτητος απο Καστοριά

    36  ΣΙΣΚΟΣ                            ΤΡΥΦΩΝ                     01:19:18      02:42:15           ΣΔΟΕ- Katsikia runners

    37  ΤΣΑΚΙΛΤΣΙΔΗΣ                   ΑΧΙΛΛΕΥΣ                   01:15:47      02:43:53           Σ.Δ.Ο.Εορδαίας

    38  ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ                     ΛΑΖΑΡΟΣ                   01:20:30      02:44:05           SNOWLAND TEAM

    39  ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ                ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                01:15:09      02:44:11

    40  ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ                     ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                01:13:10      02:44:43

    41  ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ                       ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                01:20:26      02:44:55           ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    42  ΠΟΥΛΑΣΙΚΙΔΗΣ                  ΑΝΕΣΤΗΣ                   01:21:00      02:48:30

    43  ΧΡΙΣΤΟΥΛΗΣ                     ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  01:16:34      02:49:17           BaliotisNatureTrail.

    44  ΜΠΙΓΓΑΣ                           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ             01:21:30      02:49:50           ΣΔΟΕ

    45  ΤΣΙΡΙΠΙΔΗΣ                       ΠΑΝΤΕΛΗΣ                 01:24:20      02:49:54           ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ ΖΕΥΣ

    46  ΜΑΥΡΙΔΗΣ                         ΘΕΟΔΩΡΟΣ                01:26:20      02:49:59           Σ.Δ.Ο.Ε

    47  ΜΙΜΤΣΗΣ                          ΣΤΕΦΑΝΟΣ                 01:25:24      02:50:19           Σ.Δ.Ο.Ε

    48  ΣΤΕΡΓΙΟΥ                         ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ              01:22:09      02:51:53           Baliotis.Nature Trail

    49  ΚΑΤΣΑΡΑΣ                        ΧΡΗΣΤΟΣ                   01:18:32      02:52:10           ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

    50  ΔΟΥΝΑΣ                           ΑΝΤΩΝΗΣ                   01:21:05      02:52:48           ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

    51  ΜΠΕΚΟΣ         ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                  01:23:29      02:52:57           ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    52  ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ                      ΚΩΝ/ΝΟΣ                    01:18:45      02:53:10           ΛΙΒΕΡΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

    53  ΚΑΣΙΚΤΗΣ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:33:50      02:53:47           ΣΔΟΕ

    54  ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ             01:19:30      02:53:48           ΣΔΟΕ ΕΟΡΔΑΙΑΣ Katsikia runners

    55  ΣΙΦΑΛΕΡΑΣ                       ΑΓΓΕΛΟΣ                    01:21:02      02:54:08           Baliotis Nature Trail

    56  ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ                   ΙΩΑΝΝΗΣ                    01:26:37      02:54:10           ΒΛΑΣΤΗ

    57  ΜΠΕΛΛΑΣ                         ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:25:21      02:54:11           Σ.Δ.Υ. ΚΟΖΑΝΗΣ

    58  ΜΗΤΡΟΥΛΗΣ                     ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                01:29:10      02:55:55

    59  ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ                    ΓΙΑΝΝΗΣ                    01:21:50      02:56:47           ΟΜΓ

    60  ΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ                     ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:26:12      02:57:50

    61  ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ               ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                01:25:00      02:59:45           Σ.Δ.Ο.ΕΟΡΔΑΙΑΣ

    62  ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ                 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ              01:25:11      02:59:45           Σ.Δ.Ο.Ε.


    63  ΡΟΥΣΑΜΑΝΗΣ                   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:25:39      03:01:22           ΔΡΟΜΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    64  ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ                    ΣΤΑΥΡΟΣ                   01:24:10      03:02:51           ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

    65  ΜΕΤΣΟΒΙΤΗΣ                     ΙΩΑΝΝΗΣ                    01:27:26      03:02:51

    66  ΤΣΙΡΙΓΩΤΗΣ                       ΒΑΣΙΛΗΣ                     01:27:11      03:03:41           ΣΔΟΕ

    67  ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ                ΙΩΑΝΝΗΣ                    01:31:20      03:05:35           ΚΑΣΙΜΗΣ

    68  ΤΣΙΛΙΜΠΟΝΗΣ                   ΘΕΟΧΑΡΗΣ                 01:26:32      03:05:55

    69  ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ     ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 01:27:34      03:06:10           ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΣ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ

                                                                                                                     ΣΥΛΛΟΓΟΣ

    70  ΑΛΕΞΙΟΥ                           ΣΩΤΗΡΗΣ                   01:28:05      03:07:26

    71  ΕΘΥΜΙΟΥ                          ΣΠΥΡΟΣ                     01:28:35      03:07:50           Ε,Ο,Σ ΚΑΒΑΛΑΣ

    72  ΠΡΑΠΑΣ                           ΦΩΤΗΣ                      01:27:16      03:08:45           Σ.Δ.Ο. ΕΟΡΔΑΙΑΣ

    73  ΦΙΛΙΠΠΟΥ                ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               01:32:30      03:08:45           ΣΥΛΛ.ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΟΡΔΑΙΑΣ-

                                                                                                                     ΟΡΕΙΒ.ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΓΩΝ

    74  ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ                   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   01:26:00      03:09:47

    75  ΛΙΑΜΟΣ                            ΓΙΑΝΝΗΣ                    01:34:00      03:11:45           ΣΔΥΘ

    76  ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ              ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ               01:32:15      03:11:59           ΣΔΟΕ

    77  ΒΑΡΔΑΡΗΣ                        ΧΡΗΣΤΟΣ                   01:22:35      03:13:25           ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    78  ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ                 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                  01:28:27      03:13:35

    79  ΣΕΒΑΣΤΙΑΔΗΣ                    ΗΛΙΑΣ                        01:27:45      03:13:51

    80  ΔΗΜΑΔΗΣ                         ΣΤΕΦΑΝΟΣ                 01:31:40      03:20:05           ΔΡΟΜΕΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

    81  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ                   ΚΩΝ/ΝΟΣ                    01:44:40      03:20:05           Σ.Δ.Ο.Ε ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ KATSIKIA

                                                                                                                     RUN

    82  ΡΕΜΜΑΣ                           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  02:01:50      03:20:10           ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

    83  ΣΙΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ       ΓΕΩΡΓΙΟΣ         01:21:40      03:20:10           586 Μηχανοποιημένο Τάγμα Πεζικού

    84  ΤΣΙΑΡΑΣ                           ΣΩΤΗΡΙΟΣ                  01:37:20      03:20:10           ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    85  ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ                      ΔΗΜΗΤΡΗΣ                 01:42:00      03:29:45           ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

    86  ΜΑΝΩΛΗΣ                         ΜΑΝΩΛΗΣ                   01:35:15      03:32:49

    87  ΔΗΜΟΥ                    ΓΕΩΡΓΙΟΣ                   01:36:25      03:35:30           GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

    88  ΜΟΥΚΑΣ                    ΦΩΤΙΟΣ                     01:36:28      03:35:30           GO RUN ΔΡΟΜΕΙΣ ΣΟΥΛΙΟΥ

    89  ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ                     ΚΩΝ/ΝΟΣ                    01:35:01      03:39:18           ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

    90  ΒΑΣΒΑΤΕΚΗΣ                     ΣΩΤΗΡΙΟΣ                  01:44:29      03:43:10           ΣΔΟΕ

    91  ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ                  ΣΤΑΥΡΟΣ                   01:39:45      03:44:40

    92  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ                       ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ           01:52:40      03:52:25           Ε.Ο.Σ ΚΑΒΑΛΑΣ

    93  ΤΣΙΩΡΑΣ                           ΝΙΚΟΛΑΟΣ                  01:50:02      03:59:47


    94  ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ                  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               01:44:27      04:07:03

    95  ΜΑΓΓΟΥ                           ΛΑΖΑΡΟΣ                   01:57:45      04:10:14           ΣΔΟΕ

    96  ΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ                     ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ             01:59:25      04:13:25

    97  ΜΠΕΛΛΗΣ                         ΑΣΤΕΡΙΟΣ                   02:00:50      04:14:10           ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

    98  ΝΤΑΓΚΑΣ                          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               02:02:10      04:14:10           ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ